Firemní akce

Bowling

Kulečník

Restaurace

Narozeniny

Chci více informací

nejmodernější

bowling v Praze

nová

kulečníková hernA

Více o kulečníku

ideální místo pro
firemní akce

kapacita až 300 osob

Více o firemních akcích

můžete uspořádat

oslavu narozenin…

Chci uspořádat oslavu

nebo jen posedět
v restauracI

nebo na baru

Více o restauraci

Bowling

V herně je 8 bowlingových drah od firmy Qubica AMF

 • Dráhy jsou vybaveny dětskými mantinely
 • Hra pouze v bowlingové obuvi, kterou půjčíme zdarma

 

Vouchery

Kupte jako dárek vouchery v různých hodnotách na bowling nebo kulečník svým blízkým či kamarádům.

Studentské slevy

Studentské slevy je nezbytné hlásit předem! Po předložení karty ISIC dostanete 10% slevu nejen na bowling, ale i občerstvení! Platí do 17 hod. na individuální rezervace.

Ceník bowlingu

Pondělí – Neděle
11:00 – 17:00   490 Kč/hod
17:00 – 01:00   750 Kč/hod

Mateřské a základní školy
340 Kč/hod.
(pouze před otevírací dobou)

za platbu v hotovosti
sleva 6%

Studentské slevy

Studentské slevy je nezbytné hlásit předem! Po předložení karty ISIC dostanete 10% slevu nejen na bowling, ale i občerstvení! Platí do 17 hod.

Vouchery

Kupte jako dárek vouchery v různých hodnotách na bowling nebo kulečník svým blízkým či kamarádům.

Permanentky

Osobní permanetka

5 000 Kč

předplatíte 5 000 Kč
účet Vám nabijeme na 5 750 Kč

Sleva 15%

Vaše tarifní pásma pak jsou:
416 Kč / 637 Kč

 • permanentka je nepřenosná, držitel musí být účasten hry
 • účet musí být vyčerpán do 5 měsíců od zakoupení
 • můžete využít max. dvě dráhy najednou
 • neplatí v pátek a sobotu

Osobní permanetka

8 000 Kč

předplatíte 8 000 Kč
účet Vám nabijeme na 10 000 Kč

Sleva 20%

Vaše tarifní pásma pak jsou:
392 Kč / 600 Kč

 • permanentka je nepřenosná, držitel musí být účasten hry
 • účet musí být vyčerpán do 5 měsíců od zakoupení
 • můžete využít max. dvě dráhy najednou
 • neplatí v pátek a sobotu

Firemní permanetka

8 500 Kč

předplatíte 8 500 Kč
účet Vám nabijeme na 10 000 Kč

Sleva 15%

Vaše tarifní pásma pak jsou:
416 Kč / 637 Kč

 • permanentka je přenosná
 • účet musí být vyčerpán do 5 měsíců od zakoupení
 • můžete využít max. dvě dráhy najednou
 • neplatí v pátek a sobotu
 • s daňově uznatelným výdajovým dokladem

Máte dotaz k permanentkám?

Jana Ševčíková

773 553 075
jana@bowling-celnice.cz

Fotogalerie

Virtuální prohlídka

Billiard a karambol

V Celnici máme 11 profesionálních billiardových stolů. K dispozici vše co budete pro hru potřebovat. Stoly jsou potažené plátnem EuroSpeed.

5 pool stolů 9ft  /  5 pool stolů 8ft  /  1 karambol

Ať už k nám půjdete odpoledne či večer
doporučujeme vám

Ceník

Pondělí – Neděle
11:00 – 17:00   170 Kč/hod
17:00 – 01:00   230 Kč/hod

Firemní akce

Využijte služeb v jednom z našich podniků pro vaši firemní párty. Naše podniky mají příjemné a moderní prostředí.

 • Nový moderní bowling
 • Jediný v centru Prahy
 • Kapacita až 300 osob
 • 8 bowlingových drah, 11 kulečníků, 2× šipky, fotbálek, boxovací trenažér
 • Salónek pro 25 osob
 • Reprezentativní pro akce s klienty

Náš personál má mnohaleté zkušenosti s pořádáním firemních akcí. Připravíme raut, uspořádáme turnaj, zajistíme poháry, diplomy, trofeje.

Máme za sebou již stovky akcí. Umíme to!

Zeptejte se na variantu pronájmu
ALL INCLUSIVE

Pro zaslání rozpočtu nebo jiné dotazy, prosím, pište nebo volejte
Tomáš Pecháček

608 48 26 26
tomas@bowling-celnice.cz

Reference

Děkuji celému týmu bowlingu Celnice za perfektní organizaci našeho firemního večírku. Užili jsme si krásný večer s výborným rautem (obsah balíčku All inclusive je perfektní) a příjemnou a milou obsluhou. Těšíme se na příští návštěvu!

Radim Maděra
Ředitel HUBu

Ráda bych za své kolegy a zaměstnance touto cestou poděkovala všem, kteří se zúčastnili organizace našeho firemního večírku. Na firemní akci pro velký počet zaměstnanců je tento podnik skvělou volbou, každý si najde to své, co ho baví, ať už to byl bowling, šipky, fotbálek či billiard. Určitě bych chtěla vypíchnout skvělý raut, který byl doplňován v průběhu večera a milý personál, jenž se o nás celý večer staral. Bowling Celnice jsme navštívili poprvé a určitě to nebylo naposled

Tu Trinh Phamová
HR Administrator

Jménem naší společnosti děkujeme celému týmu Bowlingu Celnice za skvělou organizaci našeho vánočního večírku. Chválíme precizní přípravu rautu a také personál, který nás vždy pohotově a úsměvem na rtech obsloužil. Užili jsme si také spoustu zábavy při bowlingu a billiardu, což ocenila nejen mužská část našeho týmu

Barbora Miklušová
asistentka

Velké poděkování patří týmu na bowlingu v Celnici za organizaci našeho celotýmového teambuildingu, který jsme si všichni na maximum užili.

Bowlingové dráhy jsou na velmi dobré úrovni. Další herní aktivity jako šipky, fotbálek také výborně zaplnily čas a naši kolegové si večer plný zábavy užili na maximum.
Z rautového koutku si každý vybral, na co měl chuť a obsluha byla profesionální, ochotná a usměvavá.

Celkový večer hodnotíme za velmi vydařený a budeme se těšit na další návštěvu. 

Klára Fuksová
Project Executive

Ráda bych Vám a celému týmu poděkovala za úžasný a férový zákaznický servis. Personál byl velmi milý, vstřícný a hlavně promptně doplňoval jídlo, což je na těchto akcích velmi důležité.

Hana Horálková
Projektový manažer

Moc ráda bych jménem celé společnosti poděkovala za perfektní práci celého týmu pana Pecháčka. Stejně jako každý rok byla spolupráce špičková, profesionální a to nejen při plánování, ale i na samotném večírku firmy. Všichni zaměstnanci byli nadmíru vstřícní, ochotní a přátelští a my si užili luxusní večer s vynikajícím občerstvením a dokonalým servisem. Děkuji a moc se těšíme příští rok.

Jiřina Bursíková
Asistentka

Na Bowlingu v Celnici jsme uspořádali náš firemní vánoční večírek pro 40 osob. Vše proběhlo naprosto v pořádku, milá obsluha, široká nabídka jídla i nápojů, kvalitní prostředí pro hru samotnou. Během večera byla možnost hrát i jiné hry. Určitě vřele doporučujeme balíček All inclusive Díky!

Josef Poděbradský
Management

Ráda bych poděkovala za mě i za zaměstnance Consequ za dnešní firemní akci v Bowling Celnice. Vše bylo perfektně zorganizované, obsluha příjemná. Rádi se k Vám zase vrátíme.

Růžena Klementová
Managment

Ráda bych celému Vašemu týmu poděkovala za naprostou profesionalitu, bezvadný přistup, ochotu a spoustu dalšího. Moc děkuji za včasné a rychlé doplňování jídla. To je vždy klíčové  Celý náš tým se skvěle bavil díky možnosti zahrát si bowling, šipky nebo i fotbálek. Doufám, že budu moci využít této zkušenost a v budoucnu se na Vás opět obrátit s žádostí o pomoc s organizací nějaké další akce. Ještě jednou moc děkuji.

Helena Klouzová
Asistentka členů představenstva

Jménem společnosti Hegelmann Transporte bych chtěl poděkovat pí. Šimkové a p. Pecháčkovi za rychlé a profesionální jednání, špičkový servis a bohatý raut během firemního večírku pro náš tým. Užili jsme si to a těšíme se na další setkání v Bowlingu Celnice.

Mgr. Pavlo Bodrylov
ředitel

Děkujeme za možnost uspořádání večírku u vás. Kolegové i majitelé firmy byli z celé akce nadšeni, raut byl naprosto skvělý. Obsluha se nám skutečně maximálně věnovala po celou dobu akce, na všem se dalo domluvit individuálně. Určitě Vás můžeme jedině doporučit !

Petra Burdová
Office manager

Ráda bych za celý tým Twisto poděkovala panu Pecháčkovi za celkovou organizaci našeho firemního večírku v Bowling Celnice, který byl velmi vydařený. Raut před začátkem večírku a hry byl skvělý, jídlo bylo výborné. Velké poděkování patří milé obsluze, která se o nás po celý večer starala. Bowlingový turnaj byl dobře zorganizovaný i pro velký počet osob na jednu dráhu.

Klára Ottomanská
Office manager

Bowlingový turnaj jsme v Celnici pořádali již potřetí a vždy odcházíme s pocitem, že jsme si zahráli na kvalitních drahách, že jsme se fajnově najedli a že i výběr k pití je zcela dostačující. Vřele doporučuji pro menší, střední, ale i velkou firemní akci a mimo již zmiňované Váš tým rozhodně docení i centrální polohu v Praze.

Vladislav Repta
ředitel útvaru

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Bowlingu Celnice za pomoc s přípravou našeho „Novoročního večírku“. Od počáteční komunikace, přes realizaci na místě (bowlingový turnaj, jídlo, pití), vše bylo jedničku. Málokde se mi stane, že obsluha funguje tak skvěle, abych se mohla i já jakožto organizátor nerušeně bavit a vše plynulo tak jak má. Takže ještě jednou díky a určitě to nebylo naposledy co jsme vás navštívili! 

Dana Kovačovičová
IFS, marketing manager

Tímto bychom Vám rád poděkoval za skvělé zajištění večírku spolu s rautem. Jídlo bylo chutné a výborné. Panu Pecháčkovi obzvlášť děkuji za skvělé jednání a spolupráci při plánování našeho večírku. Dále si zaslouží pochvalu i Vaše skvělá obsluha. Ještě jednou děkujeme a už se Těšíme na další večírek u Vás. 

David Maňkoš
UGO

Pokud hledáte příjemné prostředí, profesinální a milou obsluhu, kvalitně připravený raut a především dobrou zábavu, tak vás rozhodně Dejvice Bowling&Billiard nezklamou. Na firemní akci je to podnik jako dělaný. K dispozici nejen několik kvalitních bowlingových drah, ale i stolní fotbálek, stoly na billiard, šipky, air-hockey. Byly jsme zde již po druhé, a rozhodně ne naposledy. S pozdravem celému Vašemu teamu do Dejvic. 

Milan Národa
EK Automation, purchasing manager

Rok 2018 byl prvním rokem v této společnosti, kdy jsem organizovala Vánoční večírek a opravdu jsem se modlila, aby vše dopadlo dobře, protože to byl předpoklad pro další úspěšné roky a musím poděkovat panu Pecháčkovi, protože naši zaměstnanci byli přímo nadšení a maximálně si to užili, což by bez jeho pomoci a oraganizace nebylo možné. Vánoční večírek v Bowling Celnice nemůžeme nic víc než jen doporučit. Příjemné prostředí, vynikající a staroslivá obsluha, úžasný cattering. Vše bylo připraveno do detailu. Na televizích běželo naše logo a na stolech byly stojanky také s našim logem. Ti co nechtěli hrát bowling si užili stolní fotbálek. Pro uspořádání nějaké větší soukromé akce nebo Vánočního večírku je tato volba ideální. Určitě nebude nikdo zklamaný. 

Veronika Szabóová
Damco, HR Business Partner

„Chtěli bychom moc poděkovat všem z bowlingu Celnice za organizaci firemního večírku. Vánoční večírek v počtu víc jak 60 osob proběhl naprosto bez chybičky. Obsluha byla velmi příjemná, ochotná, raut byl vynikající, bowling a ostatní hry taktéž. Každý se bavil a díky Vám celý večer proběhl v pohodové, spokojené a veselé atmosféře.“ 

Adéla Klasová
Česká pojišťovna, asistentka

Chtěli bychom poděkovat p. Pecháčkovi za celkovou organizaci našeho firemního večírku pro 55 osob v Bowlingu Celnice, který se po všech stránkách vydařil. Skvělý raut a pití po celou dobu večírku bylo vynikající. Velký dík patří milé obsluze, která se o nás celý večer starala. Určitě k vám opět zavítáme. 

Jana Pivová
Syneos, Corporate Specialist

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za skvělé zajištění akce pro náš kolektiv a vstřícnou komunikaci. Bowlingovou akci s větším kolektivem jsme u Vás dělali již podruhé a opět jsme byli naprosto spokojeni. Věřím tedy, že pokud budeme pořádat další bowlingovou akci, rádi využijeme Vašich služeb. Také bych chtěl ocenit personál bowlingu, který byl velmi ochotný a vstřícný. Především bych chtěl ocenit pána, který vedl obsluhu a měl nás na starost. Celkově tak přátelské jednání přispělo k pohodové atmosféře celého večera.

Mgr. Daniel Šnajdr, DiS.
Ministerstvo vnitra ČR, 2018

Rádi bychom poděkovali celému týmu Bowling Celnice za bezvadný večer strávený v příjemné atmosféře, který jsme si opět všichni opravdu užili. Výborné jídlo i pití, velmi příjemná obsluha a napínavý bowlingový turnaj – rádi se sem zase brzy vrátíme.

Ing. Jan Hájek
jednatel společnosti

Děkujeme celému týmu Bowlingu Celnice, speciálně paní Janě Šimkové za skvělou organizaci našeho firemního večírku, který jsme si moc užili. Výborné jídlo a profesionální přístup personálu byl pro nás zárukou vydařené akce. Rádi se do Bowlingu Celnice budeme opakovaně vracet.

Soňa Rampulová

Chtěla jsem Vám poděkovat za naší včerejší firemní akci na Vaší pobočce v Celnici. Byli jsme opravdu velmi spokojení s Vašemi službami, Vaši kolegové na pobočce byli nesmírně příjemní, usměvaví a vstřícní (toho si opravdu vážíme), občerstvení bylo vynikající a bylo ho hodně.

Petra Filipi
Customer Service Supervisor

Za naší společnost bych chtěla poděkovat Vám i celému Vašemu týmu za zrealizování báječné firemní akce. Všichni jsme si celý večer moc užili. Dráhy jsou na vysoké úrovni, raut byl výborný a obsluha byla po celý večer velmi milá a vstřícná. Rádi se na Vás při organizaci další firemní akce zase obrátíme a všem doporučuji využít Vašich služeb.

Radka Zahajská
HR manažer

Děkujeme celému týmu Bowling Celnice za příjemně strávený večer díky nejen vstřícnému přístupu, perfektní organizaci a přátelské obsluze, ale také kvalitním bowlingovým dráhám a v neposlední řadě výbornému rautu. Umístění bowlingu v centru Prahy je obrovským bonusem, který všichni kolegové ocenili, a kuželky místo trofejí byly originální cenou pro vítěze. Vánoční večírek pro 50 osob dopadl na výbornou, budeme se těšit zase někdy příště!

Ing. Ivana Feninová
Community Relationship Specialist

Velice děkujeme panu Pecháčkovi a personálu za skvělou organizaci našeho firemního večírku, všichni si to moc užili. S jídlem a nápoji jsme byli velice spokojeni. Těšíme se na příští setkání u Vás v bowlingu.

Barbora Mašková
sekretariát zástupce starosty 2017

Pane Pecháčku, Vám i Vašemu příjemnému a ochotnému personálu patří velký dík za vstřícnost a skvěle zorganizovaný vánoční večírek, který jsme ve Vaší provozovně Bowling & Billiard v Dejvicích prožili a moc si jej užili. Výborná zábava i občerstvení, Vaše služby mohu vřele doporučit!

Karel Hnízdil
jednatel

Chtěla jsem Vám a vašim zaměstnancům moc poděkovat za hezký večer. Milá a ochotná obsluha, výborné jídlo a i turnaj dopadl ,tak jak měl. Přeji Vám ,aby všichni návštěvníci byli tak spokojeni jako my.

Eva Záhořová
PROCKERT&HYNEK,a.s.

Jménem Provozně technického odboru ČZU bych Vám chtěla za včerejší večer, strávený u Vás na bowlingu, moc poděkovat. Vše vč. pohoštění bylo vynikající a Váš personál velice milý , pozorný a ochotný. Ještě jednou děkuji a přeji Vám pěkný den.

Iveta Schindlerová
Provozně technický odbor ČZU

Na bowlingu v Celnici jsme měli firemní akci – bowling včetně cateringu. Rád bych touto cestou poděkoval za skvělý zážitek, výborné občerstvení a profesionální obsluhu. Moc rádi přijdeme znovu. Ať se Vám daří!

Tomáš Novotný
Pixelmate

Celému týmu Bowling Dejvice bychom chtěli poděkovat za příjemnou spolupráci a perfektní servis jak při přípravách, tak i v průběhu naší akce pro více jak 100 studentů z amerických univerzit. Chtěli bychom vyzdvihnout především vstřícnost personálu, díky které si všichni večer plný bowlingu a doprovodných aktivit nad míru užili. Moc rádi se do Bowling&Billiard Dejvice vrátíme, pokud někdy v budoucnu budeme pořádat podobnou akci. 10/10!

Michaela Neužilová
Program Assistant

Velice děkujeme za skvěle zorganizovaný večer. Firemní teambuilding dopadl díky Vaší milé obsluze, rautu i samotné hře nad očekávání dobře. Všem velice doporučujeme návštěvu Bowlingu Celnice a věřím, že i my jsme tam nebyli naposledy.

Central Group 2017
Finanční oddělení společnosti

Chtěl bych moc poděkovat za skvělé zorganizování celé akce. Všichni se skvěle bavili a chválili jak bowling samotný, tak raut a vše okolo. Ještě jednou díky a v budoucnu se na vás určitě ještě obrátíme.

Marek Tůma
Operations Advisor

S Bowlingem Dejvice a panem Pecháčkem proběhla skvělá spolupráce. Velmi kladně hodnotíme ochotný, milý a vstřícný přístup na straně majitele a celého personálu. Pořádali jsme zde akci pro 120 mezinárodních studentů ze 41 zemí a všichni včetně koordinátorů byli nadšeni. Moc děkujeme za skvělou spolupráci a doporučujeme Vaše služby i nadále!

Bc. Kamila Krihová
Exchange Programmes Coordinator

Již po třetí jsme využili služby Bowlingu Celnice pro naši firemní akci. S průběhem jsme byli opět velmi spokojeni a rádi bychom ocenili nejen kvalitní raut, ale především příjemný personál. Budeme se těšit zase někdy na viděnou! 🙂

Mgr. Petr Jeřábek
Account Manager

Velice příjemný teambuildingový večer (cca 15 osob) strávený při bowlingu, šipkách a jiných doprovodných aktivitách. Ochotná obsluha a také skvělý raut, který si všichni pochvalovali. Pro nás jako studentskou organizaci navíc přijatelné cenové podmínky. Určitě pro podobné akce doporučuji!

Martin Jakubec
Co-Founder

Naše společnost již poněkolikáté uspořádala firemní večírek včetně bowlingového turnaje v Bowlingu Celnice. Ochotný a milý personál přispěl k vynikající atmosféře. Děkujeme celému týmu Bowling Celnice za výborný raut a skvělou organizaci – vše bylo bez jediné chybičky.

Ing. Jan Hájek II.
jednatel společnosti

Již po několikáté jsme pořádali náš firemní bowlingový turnaj v podniku Bowling & Billiard Dejvice a jako vždy jsme byli velmi spokojeni. Zvláště oceňuji ochotný a usměvavý personál a výborný catering. Pokud budeme v budoucnu plánovat obdobnou akci, určitě se opět obrátíme na pana Pecháčka.

Ing. Kamila Bartošová
vedoucí Kanceláře ředitele

Rada by som sa v mene spoločnosti Stahlgruber poďakovala majitelovi a celému týmu Bowling & Billiard Dejvice za príjemnú spoluprácu a skvelú organizáciu nášho večierku. Veľkým plusom bola 100%-ná organizácia bowlingového turnaju, ktorý si všetci zamestnaci užili!

Naďa Škarbalová
marketingový specialista

Moc ráda bych jménem celé společnosti poděkovala za perfektní práci celého týmu pana Pecháčka. Stejně jako každý rok byla spolupráce špičková, profesionální a to nejen při plánování, ale i na samotném večírku firmy. Všichni zaměstnanci byli nadmíru vstřícní, ochotní a přátelští a my si užili luxusní večer s vynikajícím občerstvením a dokonalým servisem. Děkuji a moc se těšíme příští rok.

Jana Nosková
top management assistant, leden 2017

Děkujeme za profesionální přístup při přípravě i realizaci vánočního večírku v BOWLING & Billiard Dejvice. Velmi oceňujeme vstřícnost ke všem našim požadavkům, bezproblémový průběh akce a otevřený přístup celého personálu. Rádi vašich služeb opět využijeme.

Eva Schiefnerová
client service, prosinec 2016

Moc děkujeme celému personálu za velmi vstřícnou a milou spolupráci. Akce se povedla nad naše očekávání. Vřele doporučuji 🙂

Tereza Špinková
HR Specialist, prosinec 2016

Náš firemní vánoční večírek se konal v Bowlingu Celnice již poněkolikáté. Opět jsme byli velmi spokojeni a akci jsme si skvěle užili. Organizace byla profesionální a obsluha vstřícná a příjemná. Věřím, že příští rok se večírek bude konat též na stejném místě 🙂

Monika Vodičková
Sales & Marketing, prosinec 2016

Ráda bych jménem celého kolektivu společnosti EKIS, spol. s r. o. poděkovala majiteli a celému týmu Bowling Celnice za zajištění vánočního večírku, který letos proběhl pro nás netradičně ve sportovním duchu. Změnu všichni uvítali a večírek si moc užili. Děkujeme za skvělou organizaci, bohatý a velmi chutný raut a hlavně milou a ochotnou obsluhu! Věříme, že tohle byla první, ale rozhodně ne poslední akce u Vás.

Veronika Matoušková
vedoucí personálního odd., prosinec 2016

Velice děkujeme jménem naší společnosti za zprostředkování akce. Již druhým rokem proběhlo vše perfektně v přátelské atmosféře s precizní organizací. Doporučujeme všem, kteří chtějí mít večírky v akčnějším stylu 😉

Petra Smolíková
finanční účetní, prosinec 2016

Rád bych Vám poděkoval, strávili jsme u Vás velmi příjemný večer, obsluha byla pozorná, jídlo a nápoje vynikající a dráhy máte na vysoké úrovni. Rádi se k Vám budeme vracet. 

Ing. Kamil Šolc
zástupce ředitele, prosinec 2016

Moc děkujeme za velmi podařené akce pro naší firmu. Účastníme se pravidelně a jsme spokojení s celkovou organizaci, od rautu, přes obsluhu, sportovní vyžití, až po výkonnou klimatizaci. Těšíme se na další spolupráci 🙂

Vojtěch Bejblík
marketing, prosinec 2016

Chtěl bych Vám poděkovat za výborné zařízení akce před i po ní, event se povedl. Obsluha vynikající, ochotná, catering také dobrý. Pro případný budoucí bowling nejspíš zopakujeme, logo společnosti na obrazovkách bylo příjemné překvapení.

Jiří Šnajdr
sales controlling, květen 2016

Chtěla bych Vám moc poděkovat za celý tým společnosti CAPEXUS, akce se opravdu vydařila a to i díky Vám a velmi příjemné obsluze. Rozhodně s námi můžete počítat i do budoucna, budeme se těšit.

Renata Pardíková
marketing, duben 2016

S naší firemní akcí jsme byli velmi spokojeni. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Děkujeme za velice vtřícný přístup personálu, logo na monitorech u bowlingu bylo velmi příjemným překvapením. Těšíme se na příští setkání u vás na bowlingu.

Alena Ječmíková
Sales Manager, duben 2016

Velice Vám děkuji za skvělou organizaci. Ještě jsem se nesetkala s tim, že by byl někdo tak ochotný a nápomocný jako Vy. Musím pochválit i Váš personál, který byl velice příjemny. Akce se opravdu vydařila a všichni jsme si to moc užili.

Míša Pospíšilová
Office & Event Manager, březen 2016

Velmi Vám děkuji za vstřícnost při domlouvání akce a za příjemné prostředí, které jste pro nás vytvořili. Určitě se na Vás v budoucnu ráda obrátím.

Vendula Staňová
Client Service, únor 2016

Chci Vám i kolegům poděkovat za skvěle zorganizovanou akci, vše šlo přesně podle plánu a domluvy, takže naprosto ideální. Promítání loga AIG na obrazovkách byl příjemný bonus. Díky moc 

Adam Škaloud
AIG, leden 2016

Chtěla jsem Vám poděkovat za páteční akci, byli jsme velmi spokojeni s organizací, rovněž personál byl velmi milý a vstřícný, byli jsme velmi spokojeni.

Tereza Čajanová
Marketing Coordinator, prosinec 2015

Velmi Vám děkuji za možnost uskutečnit náš vánoční večírek u Vás. Bylo to příjemné, obsluha milá a myslím, že všichni kolegové byli spokojeni. Věřím, že se k Vám jistě ještě podíváme. Mohu jen dodat, že z Vaší péče o zákazníky by si některé podniky mohly vzít příklad. 

Lucie Černá
HR specialista, prosinec 2015

Děkujeme opět za perfektní zajištění firemní akce, obsluha, výborný raut, prostředí, vstřícnost personálu i majitele podniku si jednoznačně zaslouží jedničku s hvězdičkou. 

Jana Jindrová
personální ředitelka, listopad 2015

Na bowling do Celnice jsme se přišli odreagovat po pracovním jednání. Děkujeme za vstřícný přístup a velmi oceňujeme profesionalitu personálu, který s naším mezinárodním týmem plynně komunikoval v angličtině. Všichni se výborně bavili a padlo i spoustů striků 🙂 

Dagmar Brychtova
Executive Assistant, listopad 2015

Chci Moc poděkovat za krásný večer 13.11.2015, ve vašem klubu. Musím pochválit kvalitu a profesinonalitu obsluhy. Dále musím pochválit to, že točíte Smíchov a ne Plzeň, jako tomu bývalo dříve. Máte taktéž hezky udělanou webovou stránku.

Tomáš Hlaváč

Chtěla bych poděkovat personálu za přípravu naší akce – jídlo, pití, bowling, obsluha – vše bylo super. Myslím, že jsme si to všichni užili a odcházeli spokojeni.

Jana Hnátnická
produkce, říjen 2015

Rádi bychom poděkovali Bowlingu Celnice za perfektní zajištění firemní akce. Velké díky patří panu Pecháčkovi za vstřícnost a ochotu. Děkujeme celému personálu za profesionální přístup a přípravu rautu, který byl opravdu vynikající. Všichni jsme si to moc užili a už teď víme, že další akce bude zase u vás na bowlingu.

Zuzana Mašková
Assistant, září 2015

Velmi vám děkujeme za perfektně připravený večírek pro naši společnost. Jídlo, pití, bowling, vše bylo výborné. Velké díky patří také obsluze.

Ivana Čosová

Pravidelně pořádáme na bowlingu v Celnici a v Dejvicích akce pro naše klienty. Tyto dva podniky jsme si vybrali především pro příjemnou atmosféru a ochotný personál. Můžeme se zde spolehnout, že akce je vždy perfektně připravena. Oba podniky mohu vřele doporučit.

Martin Dostál
projekt manager, květěn 2015

SKAL INTERNATIONAL je celosvětový klub profesionálů cestovního ruchu a naše pražská pobočka uspořádala již třetí ročník turnaje v Bowlingu Celnice. Také tentokrát jsme si užili skvělý večer plný zábavy, a to především díky příjemné atmosféře a kvalitním službám, které toto zařízení poskytuje. Personál byl jako vždy velmi příjemný, ochotný a profesionální, jídlo i pití výborné a dráhy skvěle připravené. Přestože naši členové jsou opravdu nároční klienti, i tentokrát byli všichni nadmíru spokojeni, takže se určitě na bowling do Celnice zase brzy vrátíme.

Jiří Matoušek
sekretář SKAL Club, březen 2015

Jménem všech kolegů, se kterými jsem se zúčastnil malého bowlingového rozptýlení děkuji majiteli i celému personálu za profesionální přípravu, obsluhu i přístup. Všem se líbilo, s jakou péčí bylo o nás postaráno, přijdeme opět.

Hynek Lejsal
generální ředitelství, duben 2015

V Bowling Celnice pořádáme firemní turnaje Byrokrat Cup již druhým rokem a to vždy dvakrát do roka. Na bowling Celnice jsme přešli z jiné herny a určitě toho nelitujeme. Tímto bych chtěl poděkovat profesionálnímu jednání personálu, který vždy vyjde se vším vstříc. Jídlo pro účastníky a dráhy jsou vždy perfektně připraveny a proto se těšíme na další spolupráci.

Tomáš Němec
projektový manažer březen 2015

Chtěl bych poděkovat Vám i personálu za organizaci celé akce. Zejmena personalu dekuji za velmi příjemné vystupováni a ochotu při obsluhování hostů. Všem se akce velmi líbila.

Mikuláš Brož
Senior Project Manager, únor 2015

Po příznivých zkušenostech s jednorázovými akcemi jsme do Bowling Celnice přešli i s naší firemní ligou a rozhodně nelitujeme. Za ty dva roky mohu za organizátory i účastníky konstatovat jen plnou spokojenost. Strategická poloha v centru Prahy. Dostatečný počet udržovaných a bezporuchových drah. Příjemný a ochotný personál. Dobrá strava…. Prostě a jednoduše nejlepší herna, kde jsme zatím naši ligu za těch víc jak deset let pořádali. Určitě tu ještě nějakou dobu zůstaneme.

Ondřej Němec
vedoucí odboru, únor 2015

Děkujeme za poskytnutí prostor pro uspořádání turnaje v bowlingu v rámci celoškolního projektu Souboj fakult. Děkujeme také za dlouholetou spolupráci nejen se Soubojem fakult, ale i se Studentkou unií ČVUT. Doufáme, že budeme pokračovat v této spolupráci i nadále. Personál je vždy na profesionální úrovní a vždy vyjde vstříc. Doporučujeme vyzkoušet!

Vojtěch Hejl
Viceprezident SU ČVUT, leden 2015

Rád bych tímto poděkoval majiteli a celému týmu Bowling Celnice za bezvadně připravený novoroční večírek našich společností. Drtivá většina zaměstnanců byla nadmíru spokojena nejen s přístupem personálu, který vyšel vstříc všem našim prosbám, ale i s kvalitou podávaných jídel. Zbytek zaměstnanců si to bohužel už moc nepamatuje.
Ještě jednou velké díky a brzy naviděnou!

Jiří Jirouš
obchodní ředitel, leden 2015

Děkujeme za spolupráci při zajištění vánočního večírku pro naši skupinu zaměstnanců. Prostory jsou velice příjemné, obsluha milá a profesionální a jídlo výborné. Ocenila jsem také zajištění pěkných cen pro vítěze a diplomů. Určitě v budoucnosti rádi využijeme znovu. 

Kateřina Vodrážková
HR Coordinator EE prosinec 2014

Ráda bych poděkovala za organizaci firemních večírků, které jsou vždy vydařené, s dobrým jídlem, příjemnou obsluhou a perfektní organizací turnajů. Bowling využíváme pro pořádání večírků opakovaně zejména kvůli perfektní organizaci, ochotě a profesionalitě personálu.

Libuše Adamczyková
Administrative Assistant, prosinec 2014

Děkujeme za zajištění firemního vánočního večírku pro 130 zaměstnanců na vašem bowlingu. Výborné jídlo, obsluha i organizace turnajů, zajištění trofejí pro výherce a drobných dárků pro všechny hosty.
Velmi příjemná a bezproblémová spolupráce, doporučujeme vyzkoušet!

Arcasdis
Vedení společnosti, prosinec 2014

Chtěla bych poděkovat zaměstnancům bowlingu za připravenou akci pro mé kolegy, všichni byli velice spokojeni (jak s jídlem, které všem moc chutnalo, tak i s obsluhou). Mockrát děkujeme za Vaši ochotu.

Hana Talmanová
generální ředitelství, prosinec 2014

Vánoční večírek naší kanceláře se v prostorách Bowling Celnice maximálně vydařil. Přístup provozovatele byl víc než vstřícný a profesionální jak během příprav, tak v průběhu realizace. Velké díky celému vašemu týmu!

Renata Klaková
Marketing Director, prosinec 2014

Bowling Dejvice jsme vybrali pro pořádání afterparty pro 180 osob na závěr naší letošní konference. Počáteční obavy z kapacity se nenaplnili, za sebe říkám – obrovské díky za skvěle zvládnutou práci – jak prostor, tak i jídlo bylo vynikající a ze všech stran na něj slyším jen chválu. Sám jsem se na akci zdržel jen chvíli, což mě velmi mrzí, protože kolegové, kteří byli na místě po celou dobu konání jsou nadšení. Z naší strany tedy naprostá spokojenost, afterparty u vás byla skvělá tečka za celým dnem 🙂

Pavel Tobiáš Vybíral
project Manager & Art Director, listopad 2014

Chtěl bych Vám chtěl poděkovat za náš předvánoční večírek, byli jsme velmi spokojení – moc se nám u Vás líbilo, pobavili jsme se, jídlo výborné, obsluha skvělá, prostě jsme u Vás strávili příjemný večer. Nechávám na zaměstnancích, ať si rozhodnou, kam chtějí jít… ale pokud budou volit bowling, myslím, že pro ně budete první volba. Ještě jednou díky.

Lubomír Růžička
manažer, listopad 2014

Slavili jsem v prostorách Bowlingu Celnice výročí firmy. Profesionáně připravený raut podtržený ochotnou, usměvavou a vtipnou obsluhou nás utvrdil v přesvědčení, že i další oslavy podobného typu chceme slavit právě tady. Konečně zařízení tohoto typu, kde se personál chová tak, aby si zákazník nemusel myslet, že si „někdo otevřel hospodu, ale chodili mu tam lidi…“ Ještě jednou velké díky za příjemný večer.

Ing. Rostislav Pudil
jednatel společnosti, listopad 2014

Chtěla bych Vám poděkovat za páteční akci, mám od kolegů pozitivní odezvu, všem se u Vás moc líbilo. Tak ještě jednou děkuji a třeba zas za rok?! 🙂

Michaela Laštůvková

Pořádali jsme zde již po několikáté náš bowlingový turnaj pro 100os. I tentokrát všechno probíhalo skvěle, jako vždy… Všichni si opět večer pochvalovali, výrobné jídlo na rautu a opět pochvala i na víno. Moc Vám děkuji a budu se těšit na příště.

Jitka Fialová
Executive Assistant, říjen 2014

Bowling Celnice je velmi příjemným místem pro firemní akce. S kolegy jsme zejména ocenili profesionální přistup při dojednávání společenské firemní akce, rychlé reakce a vstřícné chování pracovníků. Prostředí bowlingových drah a baru je velmi příjemně a moderně zařízeno, dráhy jsou udržované a v perfektním stavu. Ocenili jsme i logo společnosti Invia.cz na monitorech. Široká nabídka nápojů i lehčích jídel byla velmi příjemná. Osobně bych ocenil, kdyby byl nekuřácký celý podnik a ne jen prostor u drah. Příště nám bude ctí se na Bowling Celnice opět obrátit.

Radek Šafařík
Obchodní a produktový ředitel, září 2014

S firmou Unilever jsme měli bowling s rautem na Celnici již dvakrát. Vždy k plné spokojenosti – výborné občerstvení, vstřícný a ochotný personál, efektivní komunikace s vedením ohledně zajištění akce, kvalitní bowlingové dráhy. Nebyli jsme tam naposled :). 

Marcela Chládková
Project Leader, září 2014

Pořádali jsme zde již druhý firemní večírek, protože už ten první vánoční večírek se všem líbil. Děkujeme, cítili jsme se u vás dobře, jídlo nám chutnalo, zábava byla výborná. Jenom to rychle uběhlo.

Iveta Demianová
asistentka vedení společnosti, červen 2014

Tímto bych chtěla poděkovat panu Pecháčkovi za pomoc s organizací našeho firemního večírku spojeného s bowlingovým turnajem. Především bych chtěla poděkovat velice milé obsluze, která se o nás skvěle starala až do pozdních hodin. Vše bylo perfektně připravené a raut byl výborný. Těšíme se na další turnaj.

Bc. Karolína Husková
metodik, květen 2014

„Personál Bowlingu Celnice zvládl náš večírek na výbornou. Nejenže bezezbytku splnil všechny naše „poťouchlé“ požadavky, ale přidal i vlastní iniciativu a nápady, které akci výborně doplnily.“ Děkujeme !

Martin Petrovický
Account manager, duben 2014

Děkujeme panu Pecháčkovi a personálu Bowling Celnice za zorganizování skvělé akce. Jejich servis byl opravdu profesionální, raut výborný, obzvlášť řízečky, a bonusem bylo, že celý večer svítilo na obrazovkách naše firemní logo. Bowlingový turnaj nadchl celý kolektiv a zřejmě se stane novou firemní tradicí.

Andrea Ondrušková
Office Manager & HR Assistant, duben 2014

Jménem celé společnosti bych chtěla poděkovat týmu Bowling Dejvice za výbornou organizaci našeho (již několikátého) firemního bowlingového turnaje. Byli jsme velmi spokojeni s rautem i přístupem personálu a kolegové ocenili možnost využít kromě bowlingu také kulečník a další hry. Akci ve Vašem podniku určitě velmi rádi zopakujeme.

Ing. Kamila Bartošová - II.
vedoucí kanceláře ředitele, duben 2014

We booked venue for the team event. It was great experience – everything from hot buffet to bowling lanes, billiards and darts. Everyone enjoyed it and had excellent time whole evening thanks to Celnice Bowling staff and their service.

Employees of Monster Technologies

Jménem celé společnosti Interchange bych chtěla poděkovat za bezchybnou a profesionální organizaci již několikátého novoročního večírku a za vždy vstřícný a milý přístup k našim přáním. Spolupráci mohu jedině doporučit a už teď se všichni těšíme na další večírek!

Nina Pešlová
top management assistant, leden 2014

Za mé kolegy a kolegyně bych Vám ráda poděkovala za příjemně strávený večer ve Vašem podniku a naše poděkování patří také vždy ochotnému a usměvavému personálu. Moc děkujeme.

Tereza Zoufalá
assistent managementu, prosinec 2013

Chtěla bych velmi poděkovat za příjemnou spolupráci při organizování již druhého vánočního večírku pro naši společnost. Oba dva ročníky byly výborně zajištěné, raut skvělý, obsluha také. Od kolegů pokaždé dostávám jenom pozitivní ohlasy na příjemně strávený večer a skvělou atmosféru. Budeme se těšit na příští rok 🙂

Lucie Zrůbek Bartoňová
HR Specialist, prosinec 2013

Děkujeme moc za uspořádání vánočního večírku, byla to pro nás moc příjemná akce. Všichni se dobře bavili, super bowling, dobré jídlo, příjemná obsluha, dobře zorganizované. Bylo to u Vás moc příjemné! Děkujeme!

Libuše Adamczyková - II.
Admin. Assistant, prosinec 2013

Moc děkuji za uspořádání velmi podařené akce pro naší firmu. Zúčastnili se poprvé všichni kolegové a mnoho z nich Váš podnik a celkovou organizaci chválili, od rautu, přes obsluhu až po super nápad s logem na obrazovkách 🙂 Těším se na další spolupráci 🙂

Lucie Guzyová
marketing, prosinec 2013

Děkujeme, že jsme mohli strávit příjemný večer v Bowlingovém centru v Celnici během naší firemní akce. Organizace byla na velmi dobré úrovni, raut předčil naše očekávaní – jídlo bylo výborné, nápojů dostatek a v příjemných cenových relacích. Personál a obsluha byla super+. Nenalezli jsme jedinou chybičku a můžeme to zařízení všem jen doporučit. Domnívám, že v širokém okolí není v současné době podobné zařízení na tak skvělé úrovni.

Daniela Sedlmaierová
UniCredit Business Integrated Solutions

Chtěli bychom Vám a Vašemu týmu poděkovat za perfektní večer, všichni si to moc užili. Velké dík patří také personálu, který se o nás skvěle postaral až do pozdních hodin. K vám na bowling se zase rádi podíváme.

Klára Štolfová
Asistentka vedení společnosti, listopad 2013

Vážený pane Pecháčku, chtěl bych Vám a Vašim kolegům touto cestou velmi poděkovat za skvělý večer, který jsme prožili u Vás na bowlingu. Raut i obsluha kolem cateringu byla výborná, ochotná, milá, rychlá. Také kolem samotného bowlingu byl přístup personálu skvělý – nic nebyl problém, vše řešili s úsměvem a okamžitě. Prostě, byli jsme velmi spokojeni a akci u Vás jistě v budocnosti zopakujeme.

Jiří Matoušek - II.
sekretář SKAL Club, říjen 2013

Za celou komunitu PokerStrategy.com děkujeme za skvělou akci, výborný raut, ochotnou obsluhu a profesionální jednání při organizaci akce. Všichni jsme se skvěle bavili a užili si parádní večer/noc.

Petr Hučík
manager, říjen 2013

Chceli by sme poďakovať pánovi Pecháčkovi, ako aj jeho zamestnancom, za pripravenie team-buildingovej akcie pre našu spoločnosť. Jedlo, servis, obsluha, ako aj priestor bolo všetko perfektne nachystané na patričnej úrovni. Nenašli sme jedinú chybičku, všetci kolegovia boli nadmieru spokojní. Určite sa v budúcnosti veľmi radi vrátime!

Martina Piateková
Office Assistant, září 2013

Za celou společnost ACNielsen Czech Republic děkuji panu Pecháčkovi a jeho kolegům, kteří se o nás celý večer starali, za výbornou organizaci, příjemnou spolupráci, skvělý raut a komfort, který nám poskytli. Bowlingový turnaj se díky Bowlingu Celnice stal tradiční firemní akcí, kterou zde rádi budeme opakovat.

Jitka Fialová - II.
Executive Assistant, duben 2013

Chtěli bychom poděkovat panu Pecháčkovi a personálu za příjemnou, bezproblémovou a profesionální spolupráci. Samotná organizace proběhla bez sebemenších problémů a celý večer se všem velmi líbil.

Petr Stružský
Service Management, duben 2013

Děkujeme za skvěle připravený večer! Moc se nám u Vás líbilo a určitě akci rádi zopakujeme. Vše bylo perfektní, raut nám velice chutnal, nad zákusy se každý rozplýval. Prostředí je milé a příjemné a Vaše profesionální organizace a ochota je velice sympatická. 

Veronika Vltavská
asistentka vedení, březen 2013

V rámci mezinárodního Summitu V Praze, se naše společnost rozhodla uspořádat turnaj v centru Bowling Celnice. S pomocí profesionálního a velmi ochotného týmu Bowlingu Celnice proběhla akce bez chyby. Velmi bychom chěli poděkovat panu Pecháčkovi a celému bowlingovému týmu za profesionální organizaci, ochotu a přátelskou atmosféru. K servisu a přístupu k zakazníkovi této kvality se budeme vždy rádi vracet.

Gabriela Fusková
executive assistant, únor 2013

Rádi bychom poděkovali p. Pecháčkovi a celému personálu Bowling Celnice za výborně připravenou akci. Velmi příjemná spolupráce, perfektní a rychlé jednání, ochota vždy vyjít vstříc, útulné prostředí… co více dodat? Už se těšíme na další firemní turnaj!

Vanda Kolínská
asistentka vedení, leden 2013

V dnešní době, kdy si všichni téměř výhradně stěžují, je mojí povinností, složit poklonu ochotnému personálu Bowlingu Celnice za perfektní servis při našem Novoročním setkání partnerů franchisové sítě. V podniku s takovým příjemným prostředím a osluhou akci rádi zopakujeme.

Marta Nosková
vedení společnosti, leden 2013

Děkujeme Bowlingu Celnice za výbornou organizaci a podporu při přípravě vánočního večírku spojeného s bowlingovým turnajem a za velmi příjemnou obsluhu, která zajišťovala servis a raut během večírku. Rádi se k Vám vrátíme!

Miluše Svobodová
Account Manager, prosinec 2012

Pane Pecháčku, velice Vám děkuji za mooc pěknou vánoční akci, kolegové byli nadšeni a moc se jim u Vás v podniku líbilo. Děkuji i všem Vašim spolupracovníkům za ochotu a vstřícnost, kterou nám poskytovali.

Vendula Dudlíčková
asistentka jednatele, prosinec 2012

Děkujeme majiteli a všem pracovníkům Bowling Celnice za výborné zajištění akce pro zaměstnance Centra FotoŠkoda. Velmi nás potěšil profesionálně zajištěný turnaj v Bowlingu a také to jak si všichni přítomní pochvalovali špičkový raut. Po této zkušenosti již víme na koho se můžeme na 100% spolehnout při zajištění a organizaci firemního večírku.

Miroslav Janda
marketing, listopad 2012

Vánoční firemní večírek spojený s bowlingovým turnajem byl příjemně stráveným časem pro všechny zúčastněné. A to nejen pro dobrou zábavu, ale i pro perfektní organizaci turnaje ze strany pracovníků Bowlingu Celnice, stejně jako profesionálně připravený raut. Všichni byli velmi spokojeni a rádi se do takto dobře vedeného podniku vrátíme.

Alena Cejnarová
ředitelka HR, listopad 2012

To, že pořádám naše firemní akce v obou podnicích již delší dobu a opakovaně, je důkazem, že jsem byl vždy nadmíru spokojen. Příprava našich akcí ze strany podniku vždy překonala moje očekávání. Přístup k zákazníkovi je zde příkladný.

Josef Hůla
ředitel spol. říjen 2012

Pořádáme náš firemní turnaj již 15 let a ten poslední, konaný v bowlingové herně Celnice byl nejvydařenější. Bylo to především díky příjemnému prostředí a vstřícnosti majitele i všech obsluhujících. Každé naše přání bylo splněno a zvládnout bez problémů a s úsměvem 140 lidí to zaslouží poklonu. K celkové pohodě samozřejmě přispěly i perfektně připravené, stoprocentně fungující dráhy. Děkujeme, už víme kam zase příště.

Vlaďka Lomská